Kurumsal

Sineklik Deposu

 

2015 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, İstanbul’da hizmetlerini yürütürken ürünlerini Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaştırmak için sineklikdeposu.com üzerinden satışlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kuruluşundan bugüne sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız, evinizde huzuru sağlamanız için gereken özelliklere sahip sineklikleri sizinle buluşturur.

 

Personellerimizin imalattan satışa kadar her aşamada titizlikle gerçekleştirdiği çalışmalar, İstanbul Sultanbeyli’de başlayan faaliyetlerimizin tüm İstanbullulara ulaşmasını ve yüksek memnuniyet oranları elde etmemizi sağlamıştır. Eviniz için uygun çözümler geliştirmeye tüm enerjisiyle devam eden sineklikdeposu.com, teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek imalat sürecinde gerekli yenilikleri yapar. Bu sayede çağın dinamizmine uygun ve modern bir görünüme sahip ürünler ortaya çıkar. Sinekliklerin yanı sıra plise perdeler ile de evinizde konforu sağlamanız için ideal çözümler sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz, firmamız tarafından özenle tasarlanır.

 
 

Misyonumuz

 

Kendimize misyon olarak en kaliteli hizmeti size ulaştırmayı hedefledik. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size kendi sinekliğinizi tasarlama imkânı verirken usta hizmetlerimizle de montaj sürecinde sizleri yalnız bırakmıyoruz.

 
 

Vizyonumuz

 

Sineklik sektöründe her zaman liderliği hedefleyen firmamız, üretim sürecinde ise yeni teknolojileri yakından takip etmeyi amaçlar. Sineklerden korunmanız için sağlıklı çözümler sunarken ürünlerin şıklığının da sağlanması için trendlere uygun renkler ve tasarımlarla koleksiyonlarımızı zenginleştirmekteyiz.

Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde Hiç Ürün Yok Sepetinizde Hiç Ürün Yok