İçten Takma Dikey Plise Sineklik

Aşağıdaki seçeneklerden size en uygun olanları seçebilirsiniz. Eğer size uygun bir seçenek bulamazsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

449.00

Dikey Sineklik
dikey plise sineklik
Yatay Sineklik
Favorilerime Ekle Adding to wishlist Added to wishlist

Dikey Plise Sineklik

İçten Takma Sineklik
blinds-1-1-1.png
Ergonomik
İçten takma sineklikleri birkaç dakika içerisinde monte edebilir ve kullanabilirsiniz
technical-support-1-1-1.png
Rahatlık
Çalışma Modeli Sayesinde pencere ve kapılarınızda rahatlıkla kulllanabilirsiniz
aluminum-1-1-1.png
En İyisi
1. Kalite Alüminyum Kullanılır ve Asla Deformasyon Sorunu Yaşanmaz
net-1-1-1.png
Sağlam
Sineklik Deposu Tülleri Normal Kullanımda Yırtılmaz, Sökülmez ve Delinmez
remove-1-1-1.png
Dayanıklı
Sinekler ve Diğer Haşereler, Sineklik veya Tülden Geçemez ve #huzurunuzu bozamaz
blind-1-1-1.png
Karizmatik
Plise sineklikler oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Diğer Sineklikler Gibi Görüntü Bozmaz

Plise Sineklik Ölçüsü Nasıl
Alınır?

Plise Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Plise Sineklik Renkleri

BEYAZ DİKEY İÇTEN TAKMA PLİSE SİNEKLİK 3
#Beyaz
SİYAH DİKEY İÇTEN TAKMA PLİSE SİNEKLİK 3
#Siyah
DİKEY KAHVE RENGİ İÇTEN TAKMA PLİSE SİNEKLİK 3
#Kahverengi
DİKEY KOYU KAHVE İÇTEN TAKMA PLİSE SİNEKLİK 3

#Koyu Kahve

ANTRASİTGRİ DİKEY İÇTEN TAKMA PLİSE SİNEKLİK 3
#Antrasit Gri
DİKEY VİZON İÇTEN TAKMA PLİSE SİNEKLİK 3
#Vizon

Dikey Plise Sineklik Hakkında Daha Fazla +

Evinizi havalandırmak istediğinizde, sineklerin içeri girmesinden endişe etmek istemiyorsanız, sizin için en doğru çözüm plise sinekliklerdir. Evinizin huzurlu ortamının keyfini çıkarırken vızıltı sesi duymamak için en kaliteli ürünleri sineklikdeposu.com’da bulabilirsiniz.

İçten Takma Dikey Plise Sineklik Nedir?

İçten takma dikey plise sineklik, vidaya gerek kalmadan yerine yerleştirilebilen ve yukarıdan aşağı doğru çalışan bir plise sineklik sistemidir.

İçten Takma Dikey Plise Sineklik Kullanmanın Avantajı Nedir?

Bu modeller, pencerelerinizin iç kısmına yerleştirilebilir. Matkap gibi herhangi bir alet kullanmanıza gerek kalmaz. Ayrıca kış aylarında kolay bir şekilde tek hamle ile sökülebilir. Yerinden söktüğünüz sineklikleri, depolarınızda uygun koşullarda muhafaza ettiğiniz takdirde daha uzun süreli kullanım olanağı elde edebilirsiniz.

İçten Takma Dikey Plise Sineklik Kullanım Alanları Nelerdir?

Dikey plise sineklikler çok büyük ölçülere sahip olmayan pencere ve kapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Büyük kapılarda kullanılan içten takma pliseler, bozulmaya neden olabilir. Bu durum garanti kapsamında değerlendirilmez. Ürün açıklamalarını dikkatli şekilde inceleyerek hangi ölçüde hangi modelin tercih edilmesi gerektiği yönündeki tavsiyelerimizi dikkate alabilirsiniz.

Plise Sineklik Sistemlerinin Üretiminde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Plise sineklik modelleri arasından hangi modeli tercih ederseniz edin, hepsinde kaliteli bir ürüne sahip olmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Profilde kullanılan alüminyum malzeme ve tülde kullanılan polyester, sinekliğinizin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Plise Sineklik Modelleri Arasından Hangisini Seçmelisiniz?

Çok sayıda model arasından pencerelerinizin ve kapılarınızın ebatlarına ya da rengine göre bir karar verebilirsiniz. Size sunduğumuz çok sayıda renk alternatifi ile doğramalar ile sineklik profillerinin uyumlu yapıda olmasını sağlamanız mümkündür. Bu sayede modern ve şık bir görüntü açığa çıkarabilirsiniz. Geniş ebatlara sahip bahçe ve teras kapıları için gezer sistem ya da orta bileşim modeller idealdir. Bu modeller, kapı işlevi de görerek giriş ve çıkışlar sırasında işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Standart büyüklüklere sahip olan pencerelerde ise yatay ve dikey modeller iyi bir seçim olabilir. Plise kapı pencere sinekliği pileli akordiyon sineklik modelleri hem pratik kullanım özelliklerine hem de dayanıklı bir yapıya sahiptir. Üretim sürecinde kullanılan malzemelerin kaliteli yapıda olması uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı sunar. Bu sayede herhangi bir bakım ya da onarım ihtiyacı duymadan sinekliklerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli plise sineklikleri, tüm pencere ve kapılarınıza monte ettikten sonra size düşen tek şey evinizin konforunun ayrıcalığını yaşamaktır. Uykularınızın sinek vızıltılarıyla bölünmemesi için hemen sineklikdeposu.com’dan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İçten Takma Dikey Plise Sineklik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir