İçten Takma Yatay Plise Sineklik

Aşağıdaki seçeneklerden size en uygun olanları seçebilirsiniz. Eğer size uygun bir seçenek bulamazsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

569.00

Yatay Sineklik
yatay plise sineklik
Dikey Sineklik
dikey plise sineklik
Favorilerime Ekle Adding to wishlist Added to wishlist

Yatay Plise Sineklik

Normal Seri 30 mm
blinds
Ergonomik
Yatay olarak açıp kapatabileceğiniz çalışma modeli ile oldukça ergonomiktir
technical-support
Rahatlık
Çalışma Modeli Sayesinde pencere ve kapılarınızda rahatlıkla kulllanabilirsiniz
aluminum
En İyisi
1. Kalite Alüminyum Kullanılır ve Asla Deformasyon Sorunu Yaşanmaz
net
Sağlam
Sineklik Deposu Tülleri Normal Kullanımda Yırtılmaz, Sökülmez ve Delinmez
remove
Dayanıklı
Sinekler ve Diğer Haşereler, Sineklik veya Tülden Geçemez ve #huzurunuzu bozamaz
blind
Karizmatik
Plise sineklikler oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Diğer Sineklikler Gibi Görüntü Bozmaz

Plise Sineklik Ölçüsü Nasıl
Alınır?

Plise Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Plise Sineklik Renkleri

BEYAZ YATAY PLİSE SİNEKLİK 3
#Beyaz
SİYAH YATAY PLİSE SİNEKLİK 3
#Siyah
YATAY KAHVE RENGİ PLİSE SİNEKLİK 3
#Kahverengi
YATAY KOYU KAHVE PLİSE SİNEKLİK 3

#Koyu Kahve

SANTRASİTGRİ YATAY PLİSE SİNEKLİK 3
#Antrasit Gri
YATAY VİZON PLİSE SİNEKLİK 3
#Vizon

Yatay Plise Sineklik Hakkında Daha Fazla +

Tüm günün yorgunluğunu attığınız evinizde, tam bir konfor elde edebilmek için pencere ve kapılarda plise sineklik kullanabilirsiniz. Plise sineklikler ile evinizden davetsiz misafirleri uzak tutabilir, modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İçten Takma Yatay Plise Sineklik Nedir?

Yatay yönde açılıp kapanan bu model, içten takmalı sistemiyle vida kullanımına gerek kalmadan pencere ve kapılarınızın kasasına rahatlıkla yerleştirilebilir.

İçten Takma Yatay Plise Sineklik Kullanmanın Avantajı Nedir?

Bu modeli tercih etmeniz halinde montaj aşamasında çok fazla vakit harcamanıza ve ekstra bir alet kullanmanıza gerek kalmaz. Kış aylarında don olaylarından etkilenmemesi için yerinden söktüğünüz sineklikleri depolarınızda muhafaza edebilirsiniz.

İçten Takma Yatay Plise Sineklik Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanı açısından değerlendirildiğinde içten takma yatay plise sineklik, size oldukça fazla alternatif sunar. Sarkma yapmadığı için tüm pencere ve kapılarınızda bu modeli tercih edebilirsiniz. Hangi ölçüler için hangi modeli tercih etmeniz gerektiğine, ürün açıklamalarında size sunduğumuz tavsiyeleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

Plise Sineklik Sistemlerinin Üretiminde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Tülü polyester, profili ise %100 alüminyum olan plise sineklik modellerinde yer alan köşe takozu, ip kitleme pimi gibi malzemeler plastiktir.

Plise Sineklik Rahat Kullanılabilen Bir Ürün müdür?

Tercih ettiğiniz sinekliğin size uzun süre konfor sağlaması için kaliteli bir yapıda olması gerekir. Sineklik Deposu olarak size sunduğumuz modellerde, bu kaliteyi bulmanız mümkündür. Sağlam malzemeler kullanılarak tasarlanan modellerimiz, pratik bir şekilde açılıp kapatılabilir. Tüllerin yeterli kalınlıkta olması sayesinde en küçük haşereler bile kendilerine geçmek için uygun bir nokta bulamaz. Dayanıklı yapıda olan tüllerde, kolay kolay yırtılma ya da delinme meydana gelmez. Plise sineklik tamirine ya da bakımına ihtiyaç duymadan modellerimizi uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda oluşan tozu ve kiri temizlemek için nemli bir bez kullanmanız yeterlidir. Ağır kimyasalları sinekliğe zarar verebileceği için tercih etmemeniz gerekir.

Sineklerden korunmanın en güvenilir yollarından biri olan plise sineklik ile sinek ve böcek ilaçlarına maruz kalmazsınız. Bu sayede sağlığınızı koruyabilir ve evinizde kimyasal ilaç kullanımından kaynaklı koku oluşumunu engelleyebilirsiniz. Canınız ne zaman evinizi havalandırmak isterse camlarınızı ve kapılarınızı sonuna kadar açabilirsiniz. Hepsi birbirinden kaliteli yapıda olan plise sineklik modellerimiz ile evinizin ferah ortamının keyfini yıllarca çıkarabilir; her gece uykunuz bölünmeden yeni güne enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İçten Takma Yatay Plise Sineklik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir