Yatay Plise Sineklik | 18 mm

Aşağıdaki seçeneklerden size en uygun olanları seçebilirsiniz. Eğer size uygun bir seçenek bulamazsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

549.00

Yatay Sineklik
Dikey Sineklik
Orta Birleşim
orta birleşim plise sineklik
Favorilerime Ekle Adding to wishlist Added to wishlist

Yatay Plise Sineklik

İnce Seri 18 mm
blinds.png
Ergonomik
Yatay olarak açıp kapatabileceğiniz çalışma modeli ile oldukça ergonomiktir
technical-support.png
Rahatlık
Çalışma Modeli Sayesinde pencere ve kapılarınızda rahatlıkla kulllanabilirsiniz
aluminum.png
En İyisi
1. Kalite Alüminyum Kullanılır ve Asla Deformasyon Sorunu Yaşanmaz
net.png
Sağlam
Sineklik Deposu Tülleri Normal Kullanımda Yırtılmaz, Sökülmez ve Delinmez
remove.png
Dayanıklı
Sinekler ve Diğer Haşereler, Sineklik veya Tülden Geçemez ve #huzurunuzu bozamaz
blind.png
Karizmatik
Plise sineklikler oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Diğer Sineklikler Gibi Görüntü Bozmaz

Plise Sineklik Ölçüsü Nasıl
Alınır?

Plise Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Plise Sineklik Renkleri

BEYAZ YATAY İNCE SERİ PLİSE SİNEKLİK 1
#Beyaz
SİYAH YATAY İNCE SERİ PLİSE SİNEKLİK 1
#Siyah
YATAY KAHVE RENGİ İNCE SERİ PLİSE SİNEKLİK 1
#Kahverengi
YATAY KOYU KAHVE İNCE SERİ PLİSE SİNEKLİK 1

#Koyu Kahve

ANTRASİTGRİ YATAY İNCE SERİ PLİSE SİNEKLİK 1
#Antrasit Gri
YATAY VİZON İNCE SERİ PLİSE SİNEKLİK 1
#Vizon

Yatay Plise Sineklik Hakkında Daha Fazla +

Evlerinizde sinek vızıltıları olmadan huzuru yakalamanın en iyi yolu plise sinekliklerden geçer. Pencere ve kapılarınıza şıklık katacak modeller arasından tercihinizi yaparak hemen siparişinizi verebilirsiniz.

İnce Seri Yatay Plise Sineklik Nedir?

İnce seri yatay plise sineklik, yatay yönde yani ister sağdan sola ister soldan sağa açılıp kapatabilen modeldir. İsminde belirttiğimiz gibi bu sineklik modelinin alüminyum kalınlığı 18 milimetrelik ince bir yapıda olduğu için pencerelerinizin ve panjurların arasına kolayca sığabilir.

İnce Seri Yatay Plise Sineklik Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Panjurla pencere arasındaki dar mesafeye sineklik takmak oldukça zordur. Bu nedenle sizlere daha faydalı olması adına ince seri yani 18 mm plise sineklik modelini geliştirdik. İnce seri plise sineklik sistemlerimiz, panjurlu pencereleriniz için en ideal modellerdir.

İnce Seri Yatay Plise Sineklik Kullanıldığı Yerler Nelerdir?

İnce seri yatay plise sineklik modeli, panjurlu pencereleriniz için iyi bir çözümdür. Panjurlu pencerelere, normal seri yani 30 mm kalınlığındaki plise sineklik modelimiz uygun olmadığı için ince seri yani 18 mm kalınlığındaki plise sineklik modelimizi tercih edebilirsiniz.

Plise Sineklik Sistemlerinin Üretiminde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Polyester tülü ve birinci kalite alüminyumu ile uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan modelde; köşe takozu, tekerlek ve pim gibi malzemeler plastiktir.

Plise Sineklikte Model Tercihinizi Nasıl Yapabilirsiniz?

Plise sineklik modellerinde seçiminizi yaparken pencerelerinizin, kapılarınızın ebatlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin; dikey sistemli modeller, geniş ebatlı alanlar için uygun olmayabilir. Bunun nedeni tülün zamanla sarkma yapmasıdır. Geniş ebatlar için yatay modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda renk özelinde bir tercih de yapabilirsiniz. Pencere ve kapılarınızın doğramaları hangi renk ise ona uyumlu bir rengi geniş model yelpazemizde bulabilirsiniz.

Hangi modeli tercih ederseniz edin, uzun süreli bir kalite ve şıklık sizi bekler. Modellerimiz mevsimsel koşullara ve olumsuz dış etkenlere karşı yüksek direnç gösterir. Bu sayede her zaman şıklığını ve kalitesini koruyan plise sinekliklere sahip olabilirsiniz. Sineklik kullanımının size sağladığı en önemli avantajlardan biri kimyasal kullanımına gerek bırakmamasıdır. Sineklerle mücadele ederken sağlığınıza zarar veren ilaçlar kullanmak yerine tüm pencere ve kapılarınızı plise sineklik modelleri ile kaplatabilirsiniz. Avrupa standartlarına uyumlu ve dayanıklı tül yapısına sahip modellerde, yırtılma ve delinme gibi sorunlar meydana gelmez. Mevsimsel koşullara karşı da dayanıklı olan plise sineklikler ile bakım ve onarım maliyetlerinden ciddi oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Uzun süreli kullanım avantajı sağlayan modellerimizle karşılaşan sinekler, geçmek için kendilerine uygun hiçbir nokta bulamaz. Bu sayede uykularınız bölünmeden her sabaha daha dinç ve enerjik şekilde uyanabilirsiniz. Sineklik Deposu güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünleri, dilerseniz tüm pencere ve kapılarınızda kullanabilir ve %100 koruma sağlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yatay Plise Sineklik | 18 mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun