Destek

Genel Sorular

Metin Eklenecek

Sineklikler

Sineklik ölçüsü alımı için camınızı ya da kapınızı açık hale getirdikten sonra fitiller arası mesafeyi belirlemeniz gerekir. Paylar firmamız tarafından eklenir.

Renk seçimini pencere ve kapılarınızın doğramalarına uygun şekilde yapabilirsiniz.

Plise sinekliklerinizi monte etmek için gerekli aksesuarlar ürünle beraber size gönderilir. Montaj işlemini bir vida yardımıyla tamamlayabilirsiniz.

Detaylı temizlik için sinekliğinize özel deterjanları kullanabilirsiniz. Sudan etkilenmeden yapıda olan profil ve tülü silmek için de nemli bir bez kullanabilirsiniz. Rayda biriken tozları çektirmek için elektrik süpürgesi kullanılabilir.

Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen sineklikler, dış etkenlerden kolay kolay etkilenmez. Buna rağmen kullanıcı hatasından kaynaklanan bazı durumlar, üründe hasara sebep olabilir. Ürünü darbelere maruz bırakmak, kesici aletlerle ürüne temas etmek kaçınılması gereken davranışlardandır.

Perdeler

Profil renk seçimini ahşap doğramalarınıza uyumlu olacak şekilde yapabilirsiniz.

Kumaş renk seçimini zevkinize ve ev dekorasyonunda kullandığınız diğer renklere uyumlu olacak şekilde yapabilirsiniz.

Plise perde, vidalar aracılığıyla camın üzerine monte edilerek kullanılır.

Ürünün üzerinde biriken tozları ve kirleri, nemli bir bez yardımıyla silerek rutin temizliğini yapabilirsiniz.

Detaylı temizlik için geniş bir leğenin içerisine deterjanlı su doldurup plise perdeyi yaklaşık 15 dakika içerisinde bekletebilirsiniz. Bu işlemin ardından perdeyi soğuk su ile durulayarak ıslak şekilde yerine monte etmeli ve kurumaya bırakmalısınız.

Ürün, sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde olumsuz etkenlere karşı yüksek direnç gösterir. Perdeyi açıp kaparken sert hareketlerden kaçınmanız ve benzeri detaylara dikkat etmeniz halinde üründe herhangi bir deformasyon meydana gelmez.

Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde Hiç Ürün Yok Sepetinizde Hiç Ürün Yok