Menteşeli Kedi Sinekliği – Kapı

Aşağıdaki seçeneklerden size en uygun olanları seçebilirsiniz. Eğer size uygun bir seçenek bulamazsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

439.00

Kapı Sinekliği
sineklik
Pencere Sinekliği
sineklik
Favorilerime Ekle Adding to wishlist Added to wishlist

Menteşeli Kedi Sinekliği

Kapı

blinds-1-1-1-1-1-1-1.png
Evcil Hayvanlarınız için Her An Güvenlik
Evde kedi ve köpek besleyenler için ideal bir çözümdür.
technical-support-1-1-1-1-1-1-1.png
Kaliteli Malzeme Yapısı
Üretimde kullanılan malzemelerin kaliteli yapıda olması yüksek dayanıklılık sağlar.
aluminum-1-1-1-1-1-1-1.png
Dayanıklı Tül Kumaşı
Tülün dayanıklı yapıda olması sayesinde yırtılma ve delinme gibi sorunlar meydana gelmez.
net-1-1-1-1-1-1-1.png
Uzun Süreli Kullanım İmkânı
Kedi ve köpekleri pati darbelerine ve dişlerine karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre deformasyona uğramadan kullanılabilir.
remove-1-1-1-1-1-1-1.png
Kolay Montaj
Kolay monte edilebilir olması ile zamanı tasarruflu kullanmanızı sağlar.
blind-1-1-1-1-1-1-1.png
Şık Görünüm
Şık görünümüyle evinizin dekorasyonuna uyum sağlar.

Plise Sineklik Ölçüsü Nasıl
Alınır?

Plise Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Menteşeli Kedi Sinekliği Renkleri

17X25 MENTEŞELİ KEDİ SİNEKLİĞİ KAPI BEYAZ 1
#Beyaz
17X25 MENTEŞELİ KEDİ SİNEKLİĞİ KAPI SİYAH 1
#Siyah
17X25 MENTEŞELİ KEDİ SİNEKLİĞİ KAPI KAHVE RENGİ 1
#Kahverengi
17X25 MENTEŞELİ KEDİ SİNEKLİĞİ KAPI KOYU KAHVE 2

#Koyu Kahve

17X25 MENTEŞELİ KEDİ SİNEKLİĞİ KAPI ANTRASİTGRİ 1
#Antrasit Gri

Menteşeli Kedi Sinekliği Hakkında Daha Fazla +

Evcil hayvanlarınızın günün her anında güvende olduğundan emin olmak için sineklikdeposu.com olarak size sunduğumuz menteşeli kedi sineklikleri kullanabilirsiniz. Bu sayede kedi ve köpekleriniz manzaranın keyfini istediği şekilde çıkarabilir.

Menteşeli Kedi Sineklik Nedir?

Kedi ve köpeklerin pencerelerden düşmesini, kapılardan kaçmasını engelleyen bir sistemdir. Sağlam ve kaliteli yapıda olan bu ürün, pati darbelerine ve dişlemeye karşı dayanıklılık gösterir. Kolayca yırtılmadığı için uzun süreli kullanım imkânı sunar.

Menteşeli Kedi Sineklik Kullanmanın Avantajı Nedir?

Sürekli dışarı çıkma eğiliminde olan evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlamak ya da dışarıdan gelecek tehlikelere karşı muhafaza altında tutmak için menteşeli kedi sineklikleri kullanabilirsiniz. Ürünün montajı kolay bir şekilde yapılabilir. Ürün, sinekleri evinizden uzak tutması yönüyle de oldukça avantajlıdır. Evde sinek ilacı kullandığınız takdirde hem evcil hayvanlarınızın sağlığına hem de kendi sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle sağlığınız için de en doğru tercih menteşeli kedi sinekliktir.

Menteşeli Kedi Sineklik Kullanım Alanları Nelerdir?

Evinde evcil hayvan besleyen herkes bu sinekliği kullanmalıdır. Pencere ve kapılarınızın ölçülerini aldıktan sonra siparişinizi verebilirsiniz. Montaj işlemi son derece kolay bir şekilde tamamlanabilir.

Kedi Sinekliğin Üretiminde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen kedi sinekliği bakım ve onarım masrafları yönünden tasarruf etmenizi sağlar. Ürün bu yönüyle uzun süreli kullanım olanağı da sunar. Dayanıklı profil yapısı, her zaman bütünlüğünü korumaya devam eder. Tülde yırtılma, aşınma gibi sorunlar meydana gelmez.

Kedi Sineklik Nasıl Temizlenmelidir?

Kedi sinekliğin temizliği sırasında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunların başında ağır kimyasallar kullanmamak gelir. Ağır kimyasalların hem tül üzerinde hem de profil üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Bu nedenle sinekliklerin temizliği için özel olarak üretilen deterjanlar tercih edilmelidir. Toz alma ve silme işlemi için yumuşak dokuda olan bir bez kullanılmalıdır. Sert fırçalar profilde çizikler oluşmasına yol açabilir. Temizliği daha kolay hale getirmek için kış aylarında yerinden çıkararak depolarınızda ya da uygun bir noktada saklayabilirsiniz.

Siz de hem hayvanlarınızın güvenliğini sağlamak hem de sineklerle etkin bir şekilde mücadele etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Menteşeli Kedi Sinekliği – Kapı” için yorum yapan ilk kişi siz olun