Menteşeli Pencere Sinekliği

Aşağıdaki seçeneklerden size en uygun olanları seçebilirsiniz. Eğer size uygun bir seçenek bulamazsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

389.00

Pencere Sinekliği
sineklik
Kapı Sinekliği
sineklik
Favorilerime Ekle Adding to wishlist Added to wishlist

Menteşeli Sineklik

Pencere

blinds-1-1-1-1-1-1-1-1-1.png
Klasik Şıklık
En çok tercih edilen modellerden biri olan menteşeli sineklik ile kalitenin ayrıcalığını yaşayın.
technical-support-1-1-1-1-1-1-1-1-1.png
Farklı Aparatlarla Farklı Kullanım Şekilleri
Tak çıkar şeklinde yada hareketli olarak kullanılabilir.
aluminum-1-1-1-1-1-1-1-1-1.png
Zorlu Şartlarda Üstün Dayanıklılık
Yağmur, rüzgâr ve kar gibi mevsimsel şartlardan kolay kolay etkilenmez.
net-1-1-1-1-1-1-1-1-1.png
Kolay Kullanım
Kolayca açılıp kapatılabilir yapıya sahiptir.
remove-1-1-1-1-1-1-1-1-1.png
Farklı Renk Alternatifleri
Farklı profil renkleri ile doğramalarınızla uyumlu görünüm elde edin.
blind-1-1-1-1-1-1-1-1-1.png
Sineklere Karşı Ekonomik Çözüm
Ekonomik fiyat seçenekleri ile tüm pencere ve kapılarınız için uygundur.

Plise Sineklik Ölçüsü Nasıl
Alınır?

Plise Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Menteşeli Sineklik Renkleri

17X25 MENTEŞELİ SİNEKLİK BEYAZ 1
#Beyaz
17X25 MENTEŞELİ SİNEKLİK SİYAH 1
#Siyah
17X25 MENTEŞELİ SİNEKLİK KAHVE RENGİ 1
#Kahverengi
17X25 MENTEŞELİ SİNEKLİK KOYU KAHVE 1

#Koyu Kahve

17X25 MENTEŞELİ SİNEKLİK ANTRASİTGRİ 1
#Antrasit Gri

Menteşeli Sineklik Hakkında Daha Fazla +

Huzurun değişmeyen adresi olan evinizde, günün her anında camlarınızı açabilir ve temiz havanın içeriye girmesini sağlayabilirsiniz. Tabii siz evinizi havalandırmayı amaçlarken evinizin konforundan faydalanmak isteyen sinekler de olabilir. Tedbirinizi alarak sinekleri ait oldukları doğada bırakmak için sineklikdeposu.com’dan menteşeli sineklik modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Nedir?

Montajı pencerenin dışına yapılan ve klasik olarak da bilinen sinekliktir. Sağa ya da sola doğru açılacak şekilde monte edilebilir. Kasalı ve kasasız olarak kullanım olanağı sunan menteşeli sineklikler, uygun maliyeti ve pratik kullanım olanağı sunan özellikleriyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Menteşeli Sineklik Kullanmanın Avantajı Nedir?

Kilitleme sistemine göre iki farklı model tercih etmeniz mümkündür. Modellerden biri hareket kabiliyetine sahipken diğeri de tak çıkar olarak adlandırılmaktadır. Modeller arasında geçiş yapabilir; küçük bir aparat desteğiyle ister hareketli ister tak çıkar olarak sinekliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Mevsimsel etkilere karşı dayanıklı yapıda olan bu sinekliği, uzun süre herhangi bir onarım ihtiyacı duymadan kullanabilirsiniz. Rüzgâr, yağmur ve güneşin etkilerinden kaynaklanan nedenlerle üründe herhangi bir hasar meydana gelmez.

Menteşeli Sineklik Kullanım Alanları Nelerdir?

Menteşeli sineklikler faklı ebatlarda üretilebildiği için geniş bir kullanım alanına sahiptir. Balkon kapılarınızda, pencerelerde rahatlıkla uygulanabilir.

Menteşeli Sineklik Sistemlerinin Üretiminde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Ürün, sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle sorunsuz kullanım olanağı sunarak uzun süre değişim gerektirmez. Üründe kullanılan ve Avrupa standartlarında olan tül, evinize hava girmesini engellemez. Evin içini karartmayan yapıda olan tül sayesinde ferahlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Nasıl Temizlenir?

Menteşeli pencere sinekliği ve kapı sinekliğinin temizleme aşamasında dikkat etmeniz gereken ürünün yapısına uygun bir temizleyici kullanmaktır. Ağır kimyasallar ürünün zarar görmesine neden olabileceği için su ile sinekliklerinizi yıkamanız, iyi bir temizlik için yeterli olacaktır. Teli silmek için yumuşak yapılı bir bez kullanabilirsiniz. Temizleme aşamasından önce sinekliği yerinden çıkarmanız gerekir. Bu aşamada sert darbelerden kaçınmalısınız. Belirli aralıklarla temizlik yapmak ve kullanmadığınız zamanlarda sinekliği uygun bir şekilde deponuzda saklamak, kirlerin çok fazla birikmesini engeller. Siz de deliksiz bir uyku, sinek vızıltılarından uzak bir ev için sineklikdeposu.com’dan hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Menteşeli Pencere Sinekliği” için yorum yapan ilk kişi siz olun